ÖVRIGT / Diverse / Paraplyställ 11457009
nr 1145 7009
Paraplyställ
Emma Gismondi Schweinberger, 'Dedalo' för Studio Artemide, Milano, svart plast, höjd: 33 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:12:56
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal